Foto van Sadewa Bekker Quintet optreden Red Light Jazz
Foto van Sadewa Bekker Quintet optreden Red Light Jazz

Sadewa Bekker Quintet

Komende Concerten

DATUM
ARTIEST
TICKETS
7
juni
zaterdag | 23:00 - 03:00
Locatie: Contra
Oudezijds Achterburgwal 235 | 1012DL Amsterdam

Sadewa Bekker – Jong Talent met een Eigen Stem

Sadewa Bekker is een jonge Nederlandse trompettist. Vanaf zijn twaalfde studeerde hij aan de muziekopleiding Codarts van het Rotterdams Conservatorium. Daar kwam zijn talent tot ontwikkeling onder nationale jazzgrootheden als Jan van Duikeren en Jarmo Hoogendijk. Al snel deelde Sadewa het podium met drumlegende John Engels en begon hij regelmatig op te treden.

In 2023 nam Sadewa deel aan het prestigieuze Prinses Christina Concours en behaalde een derde plaats. Hij trad dat jaar ook op in een uitverkocht Concertgebouw tijdens het nieuwjaarsconcert van het Nederlands Blazers Ensemble met zijn eigen compositie.

Een Unieke Sound

Sinds september 2024 vervolgde Sadewa zijn muziekopleiding aan het Conservatorium van Amsterdam. Hij was al solist bij het Jazz Orchestra of the Concertgebouw en in het Peter Beets’ New Jazz Orchestra!

Ondanks zijn jonge leeftijd steekt Sadewa zijn ambities niet onder stoelen of banken. Hij wil later zijn eigen repertoire uitbrengen als bandleader, of zoals hij het zelf verwoordt:
“Ik wil mijn eigen verhaal vertellen.”

Bezetting

Sadewa Bekker

Trompet

Teis Ortved

Tenorsax

Kai Spatzier

Piano

Emil Novotny

Contrabas

Dylan Vos

Drums

Podiumlocatie

Live Jazz optreden tijdens Red Light Jazz in Contra, Amsterdam

Oudezijds Achterburgwal 235

Deel deze pagina met vrienden en fans