
Yvonne Weijers: Jazz & Latin
Datum: 8 juni 2025
Tijd: 14:00 - 16:00
Artiest: Yvonne Weijers: Jazz & Latin
Locatie: Restaurant Café In de Waag
Prijs: Gratis Toegang
Yvonne Weijers raakt harten met jazz, latin
Zangeres Yvonne Weijers en haar band spelen smooth jazz en swingende latin. Met haar prachtige heldere stemgeluid weet Yvonne haar publiek altijd te raken. Ze kiest de nummers die goed bij haar passen feilloos. Jazzstandards, bossanova, rumba en samba, blues, ballads – het komt tijdens haar optredens allemaal aan bod. Ze zingt in het Engels, Spaans, Braziliaans en in het Nederlands met het grootste gemak.
Yvonne en haar musici hebben een lange carrière in de muziek. Ze traden op in clubs, cafés en stonden op vele festivals. Het nieuwste project van Yvonne is zingen in het Nederlands: de prachtige muziek van George Gershwin, Cole Porter, Madeleine Peyroux en The Buena Vista Social Club zingen in haar moedertaal. Dichter Marten Janse zorgde voor de hertaling van bekende nummers van hiervoor genoemde artiesten/componisten.
In Restaurant-Café In de Waag wordt op zondagmiddag 8 juni authentieke jazz en latin, afgewisseld met het nieuwe Nederlandse repertoire van Yvonne. Deze verrassende combinatie zal vast enthousiasme bij het publiek teweegbrengen.
Bezetting
Yvonne Weijers
Zang
Mark van der Feen
Toetsen
Reinier Voet
Gitaar