Artiest · Red Light Jazz 2026
Adán Mizrahi & Bernard van Rossum
No related events found for this artist.
Adán Mizrahi & Bernard van Rossum
Adán Mizrahi
Bassist en componist Adán Mizrahi heeft op de meeste jazz- en tangolocaties in zijn geboortestad Buenos Aires opgetreden voordat hij in 2009 naar Nederland verhuisde. Mizrahiis een veelzijdige muzikant die zich zowel thuis voelt in zowel de rechttoe rechtaan jazz als de meer experimentele jazz, rock, Argentijnse Tango en Folklore.
Bernard van Rossum
Bernard van Rossum is tenor- en sopraansaxofonist, componist, arrangeur en docent. Hij leidt het Bernard van Rossum Quartet en de bekroonde BvR Flamenco Big Band, waarin flamenco en jazz samenkomen met internationale topmusici.
Daarnaast is Van Rossum actief als sideman en arrangeur en doceert hij aan het Conservatorium van Amsterdam en Codarts Rotterdam. Van Rossum won meerdere prijzen, waaronder de Rogier van Otterloo Award (2022). Hij groeide op in Spanje, studeerde in Barcelona, de VS en Amsterdam en treedt wereldwijd op.
Bezetting
Adán Mizrahi
contrabas
Bernard van Rossum
saxofoon